Serie A: Marko Pjaca strijelac u porazu, Atalanta i Inter bez pobjednika

Nedjelja, 08. studenog 2020. 14:52 Napisao/la  SC
Marko Pjaca (Genoa)

Marko Pjaca bio je strijelac u porazu Genoe, Mkhitaryan je ostvario hat-trick za Romu.

Atalanta i Inter odigrali su utakmicu bez pobjednika.

Mario Pašalić (Atalanta) i Marcelo Brozović (Inter) bili su početnim postavama, Ivan Perišić igrao je od 74. minute za Inter.

Juventus je ostao bez pobjede u Rimu u 95. minuti, kada je Lazio izjednačio pogotkom Caiceda.

Aktualni talijanski prvak odigrao je četvrtu neodlučenu utakmicu, ostvario je tri pobjede, nema još poraza, ali je ulazak u sezonu najslabiji otkada je Andrea Agnelli postao predsjednik 2010. godine.

Ronaldo je nastavio trpati golove otkada se vratio iz samoizolacije, ali ne pomaže..

Inače, Ronaldo je igrao do 76. minute, kada je izašao zbog ozljede.

Umjesto njega ušao je Dybala.

Utakmice 7. kola: Lazio - Juventus 1:1 (Caicedo 90+5/Ronaldo 15), Atalanta - Inter 1:1 (Mirančuk 79/Lautaro Martinez 58), Genoa - Roma 1:3 (Pjaca 50/Mkhitaryan 45+2, 67, 85), Torino - Crotone 0:0