Serie A: Juventus i Cristiano Ronaldo oprostili se od 2018. godine u svom stilu

Subota, 29. prosinca 2018. 14:20 Napisao/la  SC
Cristiano Ronaldo postigao 14 pogodaka u 19 utakmica

Juventus i Ronaldo oprostili su se od kalendarske godine u svom stilu: dvama pogocima najboljega strijelca lider talijanskog prvenstva u prvoj utakimici 19. kola pobijedio je Sampdoriju rezultatom 2:1.

Ronaldo je s 14 pogodaka preuzeo vodstvo na ljestvici strijelaca Serie A, a Juventus učvrstio prvo mjesto na ljestvici Serie A s rekordna 53 boda u prvom dijelu sezone.

Juventus je zasluženo osvojio bodove u utakmici tijekom koje su dva pogotka iz kaznenih udaraca dosuđena nakon intervencije VAR-a.

U 92. minuti Saponora je efektnim pogotkom izjednačio, ali je pogodak poništen zbog zaleđa nakon intervencije VAR-a.

Mario Mandžukić igrao je do 69. minute, kada je završio nastupe u najboljoj godini u karijeri.

Utakmica 19. kola Serie A: Juventus - Sampdoria 2:1 (Ronaldo 3, 65-11m/Qaugliarella 33-11m)