TALIJANSKO PRVENSTVO

Juventus u Genovi doživio prvi poraz

Srijeda, 29. listopada 2014. 22:59 Napisao/la  SC

Rezultati 9. kola: Cagliari - Milan 1:1, Genoa - Juventus 1:0, Inter - Sampdoria 1:0, Roma - Cesena 2:0

Nogometaši Genoe prvi su ove sezone uspjeli pobijediti Juventus, aktualni prvak prvi je poraz doživio pogotkom Antoninija u 94. minuti utakmice u Genovi. Nakon rezultata 9. kola stanje na ljestvici dodatno se zakompliciralo, Roma se izjednačila s Juventusom na vrhu. Iza vodećeg dvojca čak sedam klubova uguralo se u jedan bod razlike.

GENOA: Perin, Marchese, De Maio, Burdisso, Rosi (Antonini 81), Mandragora (Kucka 69), Greco, Antonelli, Bertolacci, Pinilla (Matri 87), Perotti

JUVENTUS: Buffon, Ogbonna, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Vidal (Pereyra 80), Marchisio, Pogba, Asamoah, Tevez, Llorente (Morata 65)

Mateo Kovačić standardno je igrao u pobjedi Intera nad Sampdorijom, koja je ostvarena pogotkom Icardija u 90. minuti.

Utakmice 9. kola Serije A: Atalanta - Napoli 1:1 (Denis 57/Higuain 86), Cagliari - Milan 1:1 (Ibarbo 24/Bonaventura 34), Fiorentina - Udinese 3:0 (El Balbacar 44, 70, Valero 80), Geona - Juventus 1:0 (Antonini 90+4), Inter - Sampdoria 1:0 (Icardi 90), Palermo - Chievo 1:0 (Rigoni 81), Roma - Cesena 2:0 (Destro 8, De Rossi 81), Torino - Parma 1:0 (Darmian 10)

Poredak: Juventus i Roma 22, Sampdoria i Udinese 16, Napoli, Milan, Lazio, Inter i Genoa 15...