Serie A: Juventus bolji od Fiorentine, Asamoah odlučio pobjednika

Nedjelja, 09. ožujka 2014. 14:56 Napisao/la  SC

Utakmica 27. kola: Juventus - Fiorentina 1:0, Bologna - Sassuolo 0:0,  Chievo - Genoa 2:1,  Inter - Torino 1:0,  Lazio - Atalanta 0:1,  Parma - Verona 2:0, Sampdoria - Livorno 4:2

Serie A, 27. kolo

JUVENTUS - FIORENTINA 1:0

Stadion Juventusa. Gledatelja: 38.000. Sudac: Orsato.

Strijelac: 1:0 Asamoah (42').

JUVENTUS: Buffon, Barzagli, Lichtsteiner (od 79' Caceres), Ogbonna, Chiellini, Vidal, Marchisio (od 88' Padoin), Asamoah, Pogba, Tevez (od 82' Isla), Llorente.

FIORENTINA: Neto, Rodriguez, Pasqual, Diakite, Savić, Pizrarro (od 65' Wolski), Aquiallani, Anderson (od 57' Fernandez), Vargas, Cuadardo, Gomez (od 77' Matos).

Nogometaši Juventusa pobijedili su Fiorentinu u utakmici 27. kola Serie A. Jedini pogodak na utakmici postigao je Asamoah u 42. minuti.

Bila je to 17. pobjeda Juventusa u posljednjih 19 prvenstvenih utakmica uz dva remija (Lazio, Verona). Posljednji put u Serie A Juventus je izgubio na gostovanju protiv Fiorentine 20. listopada 2013.

Inter je pobijedio Torino 1:0, a Mateo Kovačić ušao je u igru u 69. minuti umjesto Guarina.

Rezultati 27. kola: Bologna - Sassuolo 0:0,  Chievo - Genoa 2:1 (Paloschi 5'-11m, 90'-11m/Gilardino 89'),  Inter - Torino 1:0 (Palacio 30'),  Lazio - Atalanta 0:1 (Moralez 60'),  Parma - Verona 2:0 (Biabiany 20', Schelotto 90'), Sampdoria - Livorno 4:2 (Krstičić 49', Ceccherini 53'-ag, Chuka 68', Gabbiadini 75'/Mbaye 19', 27').