Serie A: Ronaldo osigurao pobjedu, Juriću bod u Bologni, Brozović igrao u remiju

Nedjelja, 19. siječnja 2020. 16:57 Napisao/la  SC
Cristiano Ronaldo (Juventus)

Cristiano Ronaldo dvama pogocima osigurao je Juventusu pobjedu protiv Parme, Portugalac izgleda sve bolje kako sezona odmiče.

Juventus između ostalog zato odmiče Interu na ljestvici.

Ivan Jurić  osvojio je bod u gostima kod Bologne.

Domaći su poveli u 20. minuti golom Banija, ali je Veroni je izjednačenje donio Borini pogotkom u 81. minuti.

Od 66. minute Bologna je igrala bez strijelca Banija koji je zbog drugog žutog kartona morao ranije u svlačionicu.

Marko Rog je igrao do 54. minute u remiju svoga Cagliarija u gostima kod Brescije.

Inter je remizirao u gostima kod Leccea.

Brozović je igrao do 83. minute.

Bastoni je doveo Inter u vodstvo u 72. minuti, ali pet minuta kasnije Lecce je izjednačilo preko Mancosua.

Pajač i Kalinić s klupe su pratili dvoboj svojih momčadi, Genoe i Rome koji je završio pobjedom gostiju.

Utakmice 20. kola: Bologna - Verona 1:1 (Bani 20/ Borini 81), Brescia - Cagliari 2:2 (Torregrossa 27, 49/ Joao Pedro 21, 68-11m), Lecce - Inter 1:1 (Mancosu 77/ Bastoni 72), Genoa - Roma 1:3 (Pandev 45/ Under 6, Biraschi 44-ag, Džeko 74), Juventus - Parma 2:1 (Ronaldo 43, 58/Cornelius 55)

Poredak: Juventus 51, Inter 47, Lazio 45 (19), Roma 45, Atalanta 35 (19),...