Serie A: Ivan Strinić asistirao za pobjedu Napolija u 95. minuti, Marko Rog i Ante Budimir na klupama

Subota, 07. siječnja 2017. 22:53 Napisao/la  SC

Utakmice 19. kola: Napoli - Sampdoria 2:1, Empoli - Palermo 1:0

Ivan Strinić asistirao je za pobjedu Napolija u 95. minuti!

Hrvatski branič ubacio je loptu u kazneni prostor, Tonelli je pogodio mrežu i osigurao Napoliju tri boda u samoj završnici utakmice protiv Sampdorije.

Od 61. minute Sampdoria je igrača bez isključenog Silvestera, što je Napoliju omogućilo da lakše preokrene rezultat nakon što je od 30. minute gubio autogolom Albanca Hysaja.

Marko Rog bio je na klupi Napolija, a Ante Budimir na klupi Sampdorije.

Josip Posavec, Mato Jajalo i Ilija Nestorovski bili su u početnoj momčadi Palerma, koja je doživjela poraz  od Empolija.

Utakmice 19. kola: Napoli - Sampdoria 2:1 (Gabbiadini 77, Tonelli 90+5/Hysaj 30-ag),  Empoli - Palermo 1:0 (Maccarone 78-11m)