Serie A: Ivan Perišić strijelac za Inter, Filip Bradarić asistirao za pogodak

Nedjelja, 26. kolovoza 2018. 23:40 Napisao/la  SC
Ivan Perišić

Filip Bradarić igrao od 71. minute za Cagliari, u prvoj utakmici pred svojim navijačima asistirao je za drugi pogodak Pavolettiju.

Nije bilo dovoljno za pobjedu, Sassuolo je osvojio bog pogotkom iz kaznenog udarca u 99. minuti!

Darijo Srna odigrao je cijelu utakmicu za Cagliari, Marko Pajač sjedio je na klupi.

Ivan Perišić postigao je pogodak u remiju protiv Torina, sva trojica Hrvata bila su u početnoj postavi Intera.

Marcelo Brozović i Perišić odigrali su cijelu utakmicu, Šime Vrsaljko izašao je u 71. minuti.

Marko Pjaca igrao je od 74. minute za Fiorentinu u golijadi protiv Chieva.

Adrian Šemper sjedio je na klupi Chieva.

Stipe Perica igrao je za Frosinone protiv Bologne.

Utakmice 2. kola Serei A: SPAL - Parma 1:0 (Antenucci 49), Cagliari - Sassuolo 2:2 (Pavoletti 10, 73/Barardi 53, Boateng 90+9-11m), Fiorentina - Chievo 6:1 (Milenković 8, Gerson 42, Bernassi 49, 90, Chiesa 71, Simeone 90+3/Tomović 76), Frosinone - Bologna 0:0, Genoa - Empoli 2:1 (Platek 6, Kouame 18/Mraz 90+4), Inter - Torino 2:2 (Perišić 7, de Vrij 32/Belotti 55, Meite 68), Udinese - Sampdoria 1:0 (De Paul 9)