Serie A: Ivan Perišić sezonu počeo pogotkom i asistencijom u pobjedi protiv Fiorentine

Nedjelja, 20. kolovoza 2017. 22:55 Napisao/la  SC

Utakmice 1. kola Serije A: Atalanta - Roma 0:1, Crotone - Milan 0:3, Inter - Fiorentina 3:0

Ivan Perišić pošeo je sezonu u svom stilu, napadač Intera bio je strijelac i asistent u pobjedi (3:0) protiv Fiorentine

Marcelo Brozović igrao je do 71. minute za Inter. Milan Badelj sjedio je na klupi Fiorentine, Nikola Kalinić na putu je za Milan.

A redizajnirani Milan riješio je pitanje pobjednika proiv Crotonea za prvih dvadesetak minuta, kada je postigao tri pogotka.

Za Crotone je sve praktično bilo gotovo već u 5. minuti, kada je Ceccherini dobio crveni karton nakon što je skrivio kazneni udarac.

Ivan Vargić sjedio je na klupi Lazija u utakmici bez pogodaka protiv novog prvoligaša SPAL-a

Ivan Jurić i Stjepan Ostojić osvojili su bod u utakmici bez pogodaka protiv Sassuola

Andrija Blić sjedio je na klupi, a Stipe Perica igrao je do 62. minute za Udinese u   domaćem porazu od Chieva.

Utakmice 1. kola Serije A: Atalanta - Roma 0:1 (Kolarov 31), Bologna - Torino 1:1 (Di Francesco 27/Ljajić 34), Crotone - Milan 0:3  (Kessie 6-11m, Cutrone 18, Suso 23), Inter - Fiorentina 3:0 (Icardi 6-11m, 15, Perišić 79), Lazio - SPAL 0:0, Sampdoria - Benevento 2:1 (Quagliarella 39, 54/Ciciretti 15), Sassuolo - Genoa 0:0, Udinese - Chievo 1:2 (Thereau 37/Inglese 15, Birsa 54)