Serie A: Ivan Perišić donio Interu pobjedu u Veroni, Marcelo Brozović ponovo na terenu

Ponedjeljak, 30. listopada 2017. 22:51 Napisao/la  SC
Ivan Perišić

Ivan Perišić donio je Interu pobjedu  u Veroni!

U 67. minuti utakmice Perišić je s ruba kaznenog prostora efektno pogodio za 2:1 i Interu osigurao tri boda u zadnjoj utakmici 11. kola.

Inter je u posljednjoj utakmici 11. kola u gostima pobijedio Verone 2:1 te se tako vratio na drugo mjesto prvenstvene ljestvice.

Inter je povedo u 36. minuti  volejem Borje Valera.

U 59. minuti sudac Claudio Gavilucci uz pomoć videotehnologije prekršaj Handanovića na  Cerciju  pretvorio je u kazneni udarac.

Pazzini je izjednačio.

Marcelo Brozović igrao je od 74. minute za Inter, povratak hrvatskog reprezentativca dobra je vijest za izbornika Zlatka Dalića.

Utakmica 11. kola: Verona - Inter 1:2 (Pazzini 59-11m/Valero 36, Perišić 67)