Serie A: Ivan Jurić pobijedio bivši klub u 94. minuti, Nemanja Radonjić nije zamjerio

Nedjelja, 03. rujna 2023. 22:33 Napisao/la  SC
Jurić i Radonjić

Inter i Juventus ostvarili su rutinske pobjede, Inter je bio posebno učinkovit.

Nije ni Juventus zakazao što se tiče šansi, Dušan Vlahović nije iskoristio kazneni udarac u 39. minuti

Nemanja Radonjić pogotkom u 94. minuti donio je pobjedu Torinu, Ivan Jurić uspio je pobijediti momčad nekadašnjega kluba.

Prošle sezone Ivan Jurić podignuo je medijsku prašinu, posebice u Srbiji, kada je tijekom utakmice protiv Juventusa izvadio iz igre Nemanju Radonjića u 75. minuti, samo 15 minuta nakon što ga je uveo u igru.

Radonjić nije zamjerio hrvatskom stručnjaku.

Utakmice 3. kola: Inter - Fiorentina 4:0 (Thuram 23, L. Martinez 53, 73, Calhanoglu 58-11m), Torino - Genoa 1:0 (Radonjić 90+4), Empoli - Juventus 0:2 (Danilo 24, Chiesa 82), Lecce - Salernitana 2:0 (Krstović 6, Strefezza 90+8-11m)