Serie A: Inter ostao bez bodova u 92. minuti, navijači Juventusa podržali Mandžukića

Nedjelja, 15. prosinca 2019. 14:27 Napisao/la  SC
Marcelo Brozović (Inter)  asistent
Marcelo Brozović (Inter) asistent

Vlahovićevim pogotkom u 92. minuti Fiorentina je uspjela osvojiti bod protiv Intera u Firenzi.

Marcelo Brozović asistirao je Valeru u 8. minuti za pogodak koji je Interu nije bio dostatan za pobjedu.

Milan Badelj igrao je do 66. minute za Fiorentinu.

Verona je uspjela ostvariti sportski podvig u zadnjih pola sata utakmice protiv Torina.

Vratila se momčad Ivana Jurića nakon 0:3 u 61. minuti, uspjela je Verona u zadnjih dvadesetak minuta postići postići tri pogotka i osvojiti bod.

Juventus je pobijedio Udinese 3:1 na domaćem terenu.

Ronaldo je dva puta zatresao mrežu, Bonucci je dodao treći gol te su domaći osigurali pobjedu do poluvremena.

Juventusovi navijači iskoristili su pobjedu protiv Udinesea kako bi izrazili nezadovoljstvo klupskim tretmanom Marija Mandžukića.

Domaći ultrasi su sredinom drugog poluvremena skandirali Mandžukiću i tako poslali poruku upravi što misle o njihovom ponašanju prema hrvatskom napadaču.

Mandžukić ne može trenirati s prvom momčadi i nije ni u kakvim planovima Maurizija Sarrija, a klub je otišao toliko daleko da ga nije pozvao ni na Božićni domjenak

Ante Rebić s klupe je pratio remi Milana i Sassuola koji je završio bez pogodaka.

Pšalić je odigrao 90 minuta u porazu svoje Atalante u gostima kod Bologne, završilo je 2:1 za domaće.

Utakmice 16. kola: Verona - Torino 3:3 (Pazzini 69-11m, Verre 76, Stepinski 84/Ansaldi 36, 61, Berenguer 55), Milan - Sassuolo 0:0, Bologna - Atalanta 2:1 (Palacio 12, Poli 53/ Malinowsky 60), Juventus - Udinese 3:1 (Ronaldo 9, 37 Bonucci 45/ Pussetto 90+4), Fiorentina - Inter 1:1 (Vlahović 90+2/Valero 8)

Poredak: Inter 39, Juventus 39, Lazio 33 (15), Roma 32,...