Serie A: Ivan Jurić doživio domaći poraz, Marko Rog igrao u pobjedi Cagliarija

Utorak, 23. lipnja 2020. 21:33 Napisao/la  SC
Marko Rog (Cagliari)

Ivan Jurić doživio je domaći poraz, Napoli je odnio bodove iz Verone.

Utakmica je bila neizvjesna do 90. minute, kada je Lozano potvrdio pobjedu gostiju nakon ubačaja iz kuta i ne baš dobre intervencije domaće obrane.

Marko Rog odigrao je cijelu utakmicu za Cagliari, koji je s(p)retno pobijedio pogotkom u 93. minuti.

Utakmice 27. kola: SPAL - Cagliari 0:1 (Simeone 90+3), Verona - Napoli 0:2 (Milik 38, Lozano 90), Genoa - Parma 1:4 (Falque 59/Cornelius 18, 33, 53, Kuluševski 87), Torino - Udinese 1:0 (Belotti 16)