TALIJANSKO PRVENSTVO

Inter pobijedio Parmu, Milan nastavio pobjeđivati

Subota, 19. travnja 2014. 17:22 Napisao/la  SC

Rezultati 34. kola: Milan - Livorno 3:0,   Parma - Inter 0:2,  Udinese - Napoli 1:1

U subotu popodne odigrana je većina utakmica 34. kola Serie A. Nakon tri remija, Inter je na gostovanju kod Parme ostvario drugu gostujuću pobjedu zaredom, a Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu.

Cassano u 44. minuti nije iskoristio penal za Parmu, a u 46. minuti u domaćim redovima isljučen je Paletta. Inter je golovima Rolanda u 48. i Guarina u 89. minuti iskoristio brojčanu prednost.

Veliki posao napravio je i Sassuolo koji je slavljem kod Chieva ostao u igri za ostanak u ligi. Milan je pobijedio Livorno i upisao šestu uzastopnu prvenstvenu pobjedu.

Rezultati 34. kola: Milan - Livorno 3:0 (Balotelli 43', Taarabat 51', Pazzini 84'),  Atalanta - Verona 1:2 (Denis 87'/ Donati 53', Toni 72'),  Catania - Sampdoria 2:1 (Leto 45', Bergessio 63'/Okaka 61'),  Chievo - Sassuolo 0:1 (Berardi 40'),  Genoa - Cagliari 1:2 (De Maio 3'/Sau 37', Ibarbo 82'),  Lazio - Torino 3:3 (Mauri 42', Candreva 62'-11m, 90'/Krutić 52', Tachtsidis 67',  Immobile 89'),  Parma - Inter 0:2 (Rolando 48', Gurain 89'),  Udinese - Napoli 1:1 (Fernandes 54'/Callejon 39').