Serie A: Inter pobijedio u Bologni s igračem manje, Icardi odlučio pobjednika

Utorak, 27. listopada 2015. 23:23 Napisao/la  SC

Utakmice 10. kola: Bologna - Inter 0:1

Pogotkom Icardija u 67. minuti nogometaši Intera pobijedili (1:0) su na gostovanju u Bologni i privremeno zauzeli vodeću poziciju na ljestvici.

Nakon četiri utakmice bez pobjede, momčad Roberta Mancinija napokon je ostvarila puni pogodak i to s igračem manje.

U 61. minuti isključen je Melo, ali je Itner uspio postići pogodak s igračem manje.

Marcelo Brozović i Ivan Perišić odigrali su dobru utakmicu, Perišić je izašao u 74. minuti.

BOLOGNA: Da Costa, Ferrari, Gastaldello, Rossettini, Masina, Diawara, Taider, Rizzo (Destro 81), Mounier, Mancosu (Falco 81), Giaccherini (Brienza 71)

INTER: Handanovič, Santon, Miranda, Ranocchia, Juan Jesus, Melo, Kondogbia, Brozović, Perišić (Guarin 74), Ljajić (Palacio 87), Icardi (Biabiany 81)

Utakmice 10. kola: Bologna - Inter 0:1 (Icardi 67)