Serie A: Lecce u 92. minuti odnio bod sa San Sira, Stefano Pioli startao remijem na klupi Milana

Nedjelja, 20. listopada 2019. 14:27 Napisao/la  SC
Babacar svladao Donnarummu iz drugoga pokušaja

Stefano Pioli nema razloga za zadovoljstvo nakon debija na klupi Milana, remi (2:2) protiv Leccea na San Siru nije rezultat koji djeluje ohrabrujuće.

A nije ni igra Milana!

Calghanoglu je atraktivnim pogotkom doveo Milan u vodstvo, jako je dobro Milan izgledao u prvih dvadesetak minuta.

A onda je Lecce polako počeo uspostavljati ravnotežu, kako je rasla igra gostiju, tako je počelo padati samopuzdanje domaćina.

Milan je opet odustao od igre bez obzira što je na klupi sjedio novi trener.

U 62. minuti Conti je igrao rukom u kaznenom prostoru.

Donnarumma je obranio Babacarov kazneni udarac, ali je loptu odbio taman tako da Babacar postigne pogodak 1:1.

Pogodak gostiju dodatno je povećao nervozu domaćih igrača, nije Milan izgledao opasno prije nego što se opet pojavio Calghanoglu.

U 81. minuti Calghanoglu je prošao desnom stranom kaznenog prostora, odigrao Piateku koji je napokon proslavio pogodak.

Momčad Leccea reagirala je pozitivno, dignula je ritam i agresivnost, Milan se počeo boriti za tri boda.

Nije uspio!

U 92. minuti Calderoni je izvanrednim udarcem s 24 metra loptu silovito poslao u mrežu tik uz daljnju vratnicu, ni Donnarumma nije mogao ništa - 2:2.

Ante Rebić igrao je od 80. minute.

Nije baš jasno zašto Rebić ne igra u ovakvoj momčadi Milana ako je mogao standardno igrati za momčad Eintrachta.

Uz dužno poštovanje prema navijačima Milana, Eintracht ima kvalitetniju momčad od Milana.

Igor Tudor ostvario je treću pobjedu u sezoni, Udinese je pobijedio (1:0) i dosegnuo Torino na ljestvici, oba kluba imaju po 10 bodova.

Nogometaši Intera pobijedili su u gostia Sassuolo.

Brozović koji je odigrao cijeli susret za Inter asistirao je odmah u drugoj minuti Martinezu za vodeći pogodak.

Berardi je izjednačio u 16. minuti, ali Inter je do poluvremena otišao na plus dva.

Prvo je Lukaku u 38. minuti zabio na asistenciju de Vrija, a zatim je u 45. minuti bio precizan sa bijele točke nakon što je Marlon skrivio kazneni udarac povlačenjem za dres.

Prije nego što se Lukaku izveo kazneni udarac na igralište se spustio padobrana zbog kojega je utakmice prekinuta nekoliko minuta.

U 71. minuti ponovno kazneni udarac za Inter nakon Muldurova uklizavanja, ovaj puta siguran izvođač bio je Martinez - 1:4.

Tri minute kasnije Caputo pronalazi Đuričića koji matira Handanoviča za 2:4.

Sassuolo se ne predaje već u 82. minuti Boga pogađa za 3:4.

Pokušali su domaći u završnici doći do izjednačenja, ali Inter se dobro obranio.

Brozović je odigrao cijelu utakmicu za goste.

Utakmice 8. kola:   Parma - Genoa 5:1 (Kucka 38, Cornelius 42, 45+1, 50, Kuluševski 79/Pinamonti 52), Milan - Lecce 2:1 (Calghanoglu 20, Piatek 81/Babacar 62, Calderoni 90+2),    Sassuolo - Inter 3:4 (Berardi 16, Đuričić 74, Boga 82/ Martinez 2, 71-11m, Lukaku 38, 45-11m), Cagliari - SPAL 2:0 (Nainggolan 9, Farago 67), Sampdoria - Roma 0:0, Udinese - Torino 1:0 (Okaka 42)

Poredak: Juventus 22, Inter 21, Atalanta 17, Napoli 16, Cagliari 14,...