Serie A: Inter pobijedio Milan, Mauro Icardi odlučio pobjednika u 92. minuti

Nedjelja, 21. listopada 2018. 22:44 Napisao/la  SC
Mauro Icardi

Mauro Icardi iskoristio je pogrešku obrane Milana na čeku s vratarom Donnarummom i u 92. minuti u ravni druge vratnice loptu glavom poslao u praznu mrežu - 1:0.

Inter je u najvećem talijanskom derbiju ostvario pobjedu u sudačkoj nadoknadi ne baš zanimljive utakmice koja u drugom dijelu nije slutila pobjednika.

Jednostavno, Derby della Madonnina odlučila je pojedinačna kvaliteta ili nekvaliteta, zavisno o gledištu.

Marcelo Brozović odigrao je još jednu vrhunsku utakmicu, Šime Vrsaljko polako se standaridzira u formi.

Ivan Perišić izašao je u 70. minuti šepajući, hrvatski reprezentativac vidno se mučio u drugom dijelu i nije mogao više izdržati.

INTER: Handanovič, Vrsaljko, De Vrij, Skriniar, Asamoah, Vecino, Brozović, Politano (82 Candreva), Nainggolan (29 Borja Valero), Perišić (70 Keita), Icardi

MILAN: G Donnarumma, Calabria (90+2 Bertolaci), Musacchio, Romagnoli, Rodriguez, Kessie (84 Bakayoko), Biglia, Bonaventura, Suso, Higuain, Calhanoglu (74 Bertolacci)

Utakmica 9. kola: Inter - Milan 1:0 (Icardi 90+2)

Poredak: Juventus 25, Napoli 21, Inter 19, Lazio 18, Fiorentina, Sampdoria i Roma 14...