Serie A: Inter osvojio drugo mjesto, Ciro Immboile izjednačio rekord Gonzala Higuaina

Subota, 01. kolovoza 2020. 23:33 Napisao/la  SC
Inter slavio u novim dresovima

Inter je pobijedio u Begramu i osvojio drugo mjesto u izravnom dvoboju s Atalantom, momčad Antonija Contea pokazala je u finišu sezone ipak najviše stabilnosti i sezonu završila samo bod iza prvaka Juventusa.

Marcelo Brozović igra stalno što god radio izvan terena, Mario Pašalić igrao je do 61. minute.

Milan je sezonu završio pobjedom, Ibrahimović je ponovo bio strijelac, a u 44. minuti nije iskoristio kazneni udarac.

Ante Rebić nije igrao zbog žutih kartona.

Nikola Kalinić postigao je prvi pogodak u pobjedi Rome protiv Juventusa, hrvatski internacionalac odigrao je cijelu utakmicu budući da je Edin Džeko sjedio na klupi.

Maurizio Sarri odmarao je Ronalda.

Ciro Immobile postigao je pogodak u porazu od Napolija, napadač Lazija postao je najbolji strijelac Serije A i osvojio Zlatnu kopačku 2020 godine s 36 pogodaka.

Immobile je izjednačio rekord Gonzala Higuaina iz 2016. godine.

Utakmice 38. kola: Brescia - Sampdoria 1:1 (Torregrossa 49/Leris 41), Milan - Cagliari 3:0 (Klavan 11-ag, Ibrahimović 55, Castillejo 57), Atalanta - Inter 0:2 (D'Ambrosio 1, Young 20), Juventus - Roma 1:3 (Higuain 5/Kalinić 23, Perotti 44-11m, 52), Napoli - Lazio 2:1 (Ruiz 9, Insigne 54-11m, Politano 90+2/Immobile 22)

Poredak: Juventus 83, Inter 82, Atalanta 78, Lazio 78, Roma 70, Milan 66,...