Serie A: Inter i Torino remizirali, Roma nadigrala Fiorentinu, pobjeda Juventusa

Nedjelja, 05. studenog 2017. 14:34 Napisao/la  SC

Utakmice 12. kola: Inter - Torino 1:1, Fiorentina - Roma 2:4, Juventus - Benevento 2:1

Gerson (Roma)

Nogometaši Intera remizirali su sa Torinom na svom stadonu.

Gosti su poveli u 60. minuti nakon što je Falque pobjegao domaćoj obrani i matirao Handanoviča.

Nakon dvije propuštene prilike Icardia i Skriniara izjednačenje Interu donio je Eder pogotkom u lijeve rašlje.

Perišić je odigrao svih 90 minuta, dok je Brozović u igru ušao u 76. minuti kao zamjena za Nagatoma.

Chievo i Napoli odigrali su bez golova.

Marko Rog utakmicu je proveo na klupi gostujuće momčadi.

Roma je bila uspješnija od Fiorentine i slavila sa čak 2:4.

Badelj je igrao za poražene sve do 75. minute.

Juventus je pobijedio Benevento 2:1.

Mandžukić je igrao od 78. minute.

Utakmice 12. kola: Inter - Torino 1:1 (Eder 79/ Falque 60), Cagliari - Verona 2:1 (Ceppitelli 28, Farago 85/ Zuculini 6); Chievo - Napoli 0:0, Fiorentina - Roma 2:4 (Veretout 9, Simeone 39/ Gerson 5, 30, Manolas 50, Perotti 87), Juventus - Benevento 2:1 (Higuain 57, Cuadrado 66/ Ciciretti 19), Atalanta - SPAL 1:1 (Cristante 23/ Rizzo 61), Atalanta - SPAL 1:1 (Cristante 23/Rizzo 64)