TALIJANSKO PRVENSTVO

Inter i Juventus remizirali, Milan spasio bod

Subota, 14. rujna 2013. 19:54 Napisao/la  SC

Utakmice 3. kola: Inter - Juventus 1:1, Napoli - Atalanta 2:0, Torino - Milan 2:2

Serie A, 3. kolo

INTER - JUVENTUS 1:1

Strijelci: 1:0 Icardi (73'), 1:1 Vidal (75').

Žuti kartoni: Campagnaro, Ranocchia (Inter), Lichtsteiner, Vidal (Juventus).

INTER: Handanovič, Jonathan, Campagnaro, Nagatomo, Ranocchia, Juan, Cambiasso, Guarin, Alvarez (od 81' Kovačić), Taider (od 68' Icardi), Palacio.

JUVENTUS: Buffon, Barzagli, Lichtsteiner (od 46' Isla), Bonucci, Chiellini, Prilo, Vidal, Asamoah, Pogba, Tevez, Vučinić (od 72' Quagliarella).

Nogometaši Intera i Juventusa podijelili su bodove u derbiju 3. kola. Utakmica je eksplodirala u samoj završnici. Inter je poveo u 73. minuti preko Icardija koji je u igru ušao pet minuta ranije. Alvarez je podvalio loptu za Icardija koji je svladao dotad sjajnog Buffona - 1:0.

TORINO - MILAN 2:2
TORINO: Padelli; Glick, Bovo, Moretti; Darmian, Brighi, Vives, El Kaddouri, D’Ambrosio (Pasqual 79); Cerci (Larrondo 76) (Farnerud 93), Immobile
MILAN: Abbiati; Zaccardo, Zapata, Mexes, Emanuelson; Montolivo (Poli 42), De Jong, Muntari; Kaka (Birsa 70); Robinho (Matri 58), Balotelli
Pogotkom Balotellija u 95. minuti iz kaznenog udarca, Milan je uspio ostati neporažen u utakmici u kojoj se vratio Kaka.

Veselje domaćina kratko je trajalo, praktički u prvom opasnijem napadu nakon primljenog gola Juventus je izjednačio. Asamoah je probio lijevu stranu, Vidal se dobro snašao i poentirao - 1:1.

Mateo Kovačić ušao je u igru u 81. minuti umjesto Alvareza.

Utakmice 3. kola: Napoli – Atalanta 2:0 (Higuain 71, Callejon 81), Torino – Milan 2:2 (D'Ambrosio 47, Cerci 71/Muntari 87, Balotelli 90+5)