Serie A: Inter bez izgubljenog boda, Nikola Kalinić strijelac za Fiorentinu

Srijeda, 23. rujna 2015. 23:19 Napisao/la  SC

Utakmice 5. kola:  Fiorentina - Bologna 2:0, Inter - Verona 1:0,  Juventus - Frosinone 1:1

Inter je ostvario petu pobjedu, pogotkom Mela momčad Roberta Mancinija svladala (1:0) je Veronu na San Siru. Ivan Perišić igrao u početnoj postavi, Marcelo Brozović nije ušao u igru.

Fiorentina leti visoko, a Nikola Kalinić trese mreže. Hrvatski reprezentativac ušao je u igru u 56. minuti i zaključio pobjedu (2:0) pogotkom u 82. minuti.

Milan Badelj i Ante Rebić bili su početnoj postavi Fiorentine.

Ivan Strinić sjedio je na klupi Napolija. Šime Vrsaljko igrao je za Sassuolo u pobjedi protiv Palerma za koji je utakmicu počeo Mato Jajalo.

Juventus je bez ozlijeđenog Marija Mandžukića izgubio dva boda u 92. minuti utakmice protiv zadnjega Frosinonea, kada je Banchard izjednačio rezultat.

Utakmice 5. kola: Carpi - Napoli 0:0, Chievo - Torino 1:0 (Castro 75), Fiorentina - Bologna 2:0 (Blaszczykowski 71, Kalinić 82), Inter - Verona 1:0 (Melo 56), Juventus - Frosinone 1:1 (Zaza 50/Blanchard 90+2), Lazio - Genoa 2:0 (Đorđević 35, Anderson 62), Palermo - Sassuolo 0:1 (Floccari 35), Sampdoria - Roma 2:1 (Eder 50, Manolas 85-ag/Salah 69)