Serie A: Inter pobijedio SPAL, Perišić asistirao za Icardijev pogodak odluke

Nedjelja, 07. listopada 2018. 14:34 Napisao/la  SC
Perišić i Icardi

Ivan Perišić asistirao je Icardiju za pobjedonosni pogodak protiv SPAL-a.

Inter je osvojio važne bodove kojim je održao priključak za vodećim momčadima, presudio je Icardijev osjećaj za pogotke.

SPAL nema takvog igrača pa je promašio nekoliko izglednih prilika, Antenucci je u 18. minuti promašio penal.

Perišić i Šime Vrsaljko odigrali su cijelu utakmicu, Marcelo Brozović nije bio u zapisniku.

Milan je pobijedio Chievo 3:1 ponajprije zahvaljujući sjajnom Higuainu koji se dva puta upisao u strijelce te Susi koji mu je oba puta asistirao.

Higuain je dva pogotka zabio u razmaku od sedam minuta.

Treći pogodak djelo je Bonaventure također na asistenicju Susa, dok je za goste počasni pogodak postigao Pellissier.

Halilović je utakmicu pratio s klupe Milana, dok je Šemper bio na klupi Chieva.

Pašalić je u porazu Atalante od Sampdorije igrao sve do 57. minute, a jedini pogodak za goste postigao je Tonelli u 76. minuti.

Badelj je s klupe pratio minimalnu pobjedu njegovog Lazia nad Fiorentinom.

Domaćima je tri boda donio Immobile, a Pjaca je igrao do 80. minute za viole.

Genoa je povela u 6. minuti golom Piateka na centaršut Lazovića.

Gosti su izjednačili već deset minuta kasnije, Siligardi je ubacio iz kuta, Rigoni zabio za 1:1.

Do kraja prvog dijela Parma je riješila utakmicu.

Prvo je u 26. minuti Siligardi solo prodor završio pogotkom u mreži Radua, a zatim je četiri minute kasnije Barilla poslao dugu loptu, a Ceravolo glavom zatresao mrežu za konačnih 1:3.

Rog je igrao cijelu utakmicu za Napoli koji je pobijedio Sassuolo 2:0. Gosti su u 87. minuti ostali sa igračem manje.

Utakmica 8. kola: Genoa - Parma 1:3 (Piatek 6/ Rigoni 16, Siligardi 26, Ceravolo 30), Milan - Chievo 3:1 (Higuain 27, 34, Bonaventura 56/ Pellissier 63), Atalanta - Sampdoria 0:1 (Tonelli 76) Lazio - Fiorentina 1:0 (Immobile 37), Napoli - Sassuolo 2:0 (Ounas 3, Insigne 72), SPAL - Inter 1:2 (Paloschi 72/Icardi 14, 78)

Poredak: Juventus 24, Napoli 18, Inter 16, Lazio 15, Sampdoria i Roma 14...