Serie A: Mandžukić i Perišić asistenti u pobjedama Juventusa i Intera

Subota, 26. kolovoza 2017. 20:09 Napisao/la  SC

Utakmice 2. kola: Geona - Juventus 2:4, Benevento - Bologna 0:1, Roma - Inter 1:3

Ivan Perišić i Mauro Icardi (Inter)

Mario Mandžukić odigrao je cijelu utakmicu u Đenovi, gdje je Juventus osvojio tri boda, a Dybala postigao tri pogotka.

Mandžukić je odigrao na standardno visokoj razini, asistirao je Cuadradu za pogodak.

Genoa je izvanredno počela, momčad Ivana Jurića i Stjepana osojića već je u 7. minuti vodila 2:0. I time je za Geonu završila utakmica.

Nogometaši Rome poraženi su od Intera na domaće terenu 1:3.

Iako je Roma povela golom Džeke u 15. minuti, Inter je u drugom poluvremenu izjednačio i preokrenuo.

Dvadeset minuta od 67. do 87. minute bilo je gostima iz Milana dovoljna za pobjedu.

Dva je gola zabio Mauro Icardi, a treći je djelo Vecina.

No, najvažniji je podatak da je Ivan Perišić bio dvostruki asistent, Icardiju za drugi pogodak i Vecinu za treći.

Perišić je odigrao cijelu utakmicu, dok je Brozović gledao s klupe Intera.

ROMA: Alisson, Jesus, Fazio, Manolas, Kolarov, Nainggolan, De Rossi (83 Under), Strootman, Defrel (62 El Shaarawy), Džeko, Perotti (90+1 Tumminello)

INTER: Handanovič, D'Ambrosio, Skriniar, Miranda, Nagatomo (56 Henrique), Vecino, Gagliardini (46 Mario), Candreva (84 Cancelo), Valero, Perišić, Icardi.

Utakmice 2. kola Serije A: Geona - Juventus 2:4 (Pjanić 1-ag, Galabinov 7-11m/Dybala 14, 45+4-11m, 90+2, Cuadrado 62), Benevento - Bologna 0:1 (Donsah 55), Roma - Inter 1:3 (Džeko 15/ Icardi 67, 77, Vecino 87)