Dybala hat-trickom obilježio pobjedu

Nedjelja, 17. rujna 2017. 14:17 Napisao/la  SC

Mario Mandukić i Ivan Strinić asistirali  za pogotke

Dybala (Juventus)

Genoa trenera Ivana Jurića doživjela je poraz na svom terenu od gostujućeg Lazia.

Nakon početnog vodstva gostiju, Genoa je preko Pellegrija dva puta dolazila do izjednačenja ali je Immobile dvama pogotcima donio sva tri boda Laziu.

Ovim porazom Genoa je ostala na jednom osvojenom bodu iz četiri utakmice.

Mario Mandžukić asistirao je Dybali za prvi pogodak u pobjedi Juventusa protiv Sassuola.

Razigrani Dybala ostvario je hat-trick, napadač Juventusa postigao je 8 pogodaka u četiri kola.

U 51. minuti Politano je pogotkom vratio nadu domaćinu, ali je Dybala iz slobodnog udarca u 63. minuti efektno postigao treći pogodak i otklonio svaku rezultatsku neizvjesnost.

Marko Rog igrao od 74. minute u golijadi u Napoliju.

Ivan Strinić asistirao je za pogodak Quagliarelle, hrvatski branič igrao je do 66. minute za Fiorentinu.

Utakmice 4. kola: Sassuolo - Juventus 1:3 (Politano 51/Dybala 16, 49, 63), Napoli - Benevento 6:0 (Allan 3, Insigne 15, Mertens 27, 65-11m, 90-11m Callejon 32), SPAL - Cagliari 0:2 (Barella 17, Joan Pedro 68), Torino - Sampdoria 2:2 (Baselli 13, Belotti 15/Zapata 1, Quagliarella 34), Genoa – Lazio 2:3 (Pellegri 57, 73/Bastos 13, Immobile 70,82)