Ante Rebić dvostruki strijelac

Nedjelja, 19. siječnja 2020. 14:36 Napisao/la  SC

Rebić odlučio pobjednika u 93. minuti

Ante Rebić zaslužan je za pobjedu Milana

Nogometaši Milana preokrenuli su vodstvo Udinesea i na kraju pobijedili 3:2 ponajprije zahvaljujući hrvatskom nogometašu Ante Rebiću.

Rebić se čak dva puta upisao u strijelce i to nakon što je u igru ušao na početku drugog poluvremena.

Rossoneri su od 6. minute gubili nakon što je Larsen doveo Udinese u vodstvo.

Za vodstvo je kriv vratar Donnarumma koji je izletio s gola na oko 30 metara od gola i promašio izbiti loptu glavom

Rebić je u nastavku zamijenio Bonaenturu i nakon samo dvije minute na terenu izjednačio nakon asistencije Contija.

Milan se posve preporodio u nastavku, a Rebić je pružio najbolju igru otkad je stigao na San Siro.

Mnoštvo prilika stvorili su domaći u drugom dijelu, a u vodstvo su došli u 72. minute nakon pogotka Hernandeza.

No, Udinese se nije predavao, strijelac Larsen je u 85. minuti asistirao Lasagni za 2:2.

I kada su svi mislili da će rossoneri osvojiti tek bod na domaćem terenu, Ante Rebić se ponovno ukazao i u trećoj minuti sudačke nadoknade susreta donio Milanu pobjedu.

Nakon što se talijanskim medijima spominjao Rebićev povratak u Frankfurt, hrvatski reprezentativac odigrao je najbolju utakmicu u dresu Milana.

Utakmica 20. kola: Milan - Udinese (Rebić 48, 90+3, Hernendez 72/ Larsen 6, Lasagna 85)