Serie A: Daniele De Rossi pobijedio Igora Tudora u gradskom derbiju, Ivan Jurić poražen u 94. minuti

Subota, 06. travnja 2024. 21:02 Napisao/la  SC
Igor Tudor
Igor Tudor

Ivan Jurić doživio je poraz u 94. minuti, svega nekoliko minuta nakon što je Torino izjednačio.

Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu.

Roma je pobijedila u gradskom derbiju, Daniele De Rossi pobijedio je Igora Tudora, obojica trenera prvi put su igrali rimski derbi.

Milan je uvjerljivo pobijedio Lecce, posao je domaćinu olakšao Krstanović koji je u 45. minuti dobio izravni crveni karton.

Utakmica 31. kola: Milan - Lecce 3:0 (Pulišić 6, Giroud 20, Leao 57), Roma - Lazio 1:0 (Mancini 42), Empoli - Torino 3:2 (Cambiaghi 6, Cancellieri 74, Niang 90+4/Zapata 60, 90+1)