TALIJANSKO PRVENSTVO

Četiri utakmice završile rezultatom 2:2

Nedjelja, 13. rujna 2015. 16:56 Napisao/la  SC

Rezultati 3. kola: Verona - Torino 2:2, Empoli - Napoli 2:2, Palermo - Carpi 2:2, Sassuolo - Atalanta 2:2

Sve četiri utakmice ranijeg nedjeljnog programa trećeg kola talijanskog nogometnog prvenstva završile su jednakim rezultatom - 2:2. Najprije su toliko odigrali Verona i Torino, a novi je pogodak zabio iskusni Luca Toni, i to za vodstvo domaće momčadi u 49. minuti iz kaznenog udarca. Verona je dvaput vodila no gosti su dvaput stizali rezultat i na kraju došli do boda.

Empoli i Napoli također su postigli po dva pogotka u utakmici u kojoj je hrvatski reprezentativac Ivan Strinić sjedio na klupi za goste, a Marko Livaja nastupio za domaćina od 68. minute. Već u sedam minuta bilo je 1:1, Saponara je zabio svoj treći gol ove sezone a poništio ga je Insigne. U 18. minuti za 2:1 zabio je Pucciarelli a konačan je rezultat u petoj minuti nastavka postavio Allan.

Carpi je na gostovanju u Palermu najprije preokrenuo zaostatak nametnut od strane domaćina, u 88. minuti je joker s klupe Đurđević zabio za konačan rezultat. U toj su utakmici nastupila dvojica hrvatskih nogometaša. Igor Bubnjić odigrao je cijeli susret za goste dok je Mato Jajalo u momčadi Palerma zamijenjen sedam minuta prije kraja. Bodove su također podijelili Sassuolo i Atalanta, a nastupio je hrvatski reprezentativni bek Šime Vrsaljko.

Jedinu pobjedu u večernjem je susretu upisao Lazio kod kuće protiv Udinesea. Golovima igrača s klupe, Alessandra Matrija momčad iz talijanske prijestolnice stigla je do druge pobjede ove sezone. Za momčad Udinesea na klupi je sjedio hrvatski napadač na posudbi iz Chelseaja, Stipe Perica.

Susret između Sampdorije i Bologne odgođen je zbog nevremena.