TALIJANSKO PRVENSTVO

Bologna slavila protiv Intera

Nedjelja, 10. ožujka 2013. 22:47 Napisao/la  SC

Utakmice 28. kola. Lazio – Fiorentina 0:2, Inter – Bologna 0:1

Pogotkom Gilardina u 57. minuti Bologna je pobijedila Inter na stadionu Giuseppe Meazza. Iskusni Gilardino izmakao je pažnji domaće obrane, iz prve skrenuo loptu pokraj vratara Carizza čime je Bologna ostvarila treću uzastopnu pobjedu.

Inter nastavlja igrati loše i sve je dalje od plasmana u Ligu prvaka. Milanska momčad igra stihijski što je otegotna okolnost za Matea Kovačića, koji je u igru ušao u 55. minuti umjesto Deana Stankovića. Kovačić je zauzeo poziciju razigravača, ali je mladom igraču teško povezati dva normalna dodavanja u igri bez granica.

INTER: Carrizo, Pereira, Zanetti, Juan Jesus, Ranocchia, Benassi (46 Cassano), Gargano, Guarín, Schelotto (65 Cambiasso), Stanković (55 Kovačić), Palacio

BOLOGNA: Curci, Sorensen (46 Naldo), Garics, Morleo, Antonsson, Taider, Diamanti, Christodoulopoulos, Gabbiadini, Pérez (78 Guarente), Gilardino (60 Krhin)

Crnogorsko-srpski tandem nastavlja rušiti sve pred sobom, Jovetić (20) i Ljajić (49) bili su strijelci za pobjedu izvanredne Fiorentine u Rimu. Nije Lazio toliko loše igrao koliko Fiorentina igra vrlo jednostavan i ubojit nogomet.

Kad ne ide iz igre, onda Ljajić iz slobodnog udarca postigne pogodak zbog kojega vratar Lazija Marchetti nije dobro spavao nakon utakmice.

LAZIO: Marchetti, Dias, Radu, Cana, Pereirinha, Lulić, González, Ederson (46 Kozák), Hernanes (57 Onazi), Ledesma (69 Mauri), Floccari

FIORENTINA: Viviano, Rodríguez, Savić, Tomović, Pasqual, Migliaccio, Pizarro, Valero (88 Sissoko), Jovetić, Cuadrado (86 Rômulo), Ljajić (67 Llama)

Utakmice 28. kola. Lazio – Fiorentina 0:2 (Jovetić 20, Ljajić 49), Inter – Bologna 0:1 (Girladino 57)