Serie A: Juventus pobjedom postao lider, Nikola Kalinić igrao za Romu

Nedjelja, 12. siječnja 2020. 16:58 Napisao/la  SC
Ronaldo strijelac u Rimu

Juventus je pobjedom u Rimu ponovo preuzeo vodstvo na ljestvici.

Utakmica na Olimpicu bila je praktično rješena u prvih deset minuta, kada je Juventus dvama pogocima šokirao Romu.

Nikola Kalinić igrao je za Romu od 82. minute, Marko Pjaca sjedio je na klupi Juventusa.

Nogometaši Udinesea pobijedili su na svom terenu Sassuolo 3:0.

Okaka je doveo domaće u vodstvo u 14. minuti, a zatim su u nastavku mrežu Sassuola zatresli Sema u 68. minuti te De Paul u prvoj minuti sudačke nadoknade susreta.

Sampdoria je s čak 5:1 pobijedila Bresciju.

Badelj je s klupe pratio minimalnu pobjedu svoje Fiorentine protiv SPAL-a.

Jedini pogodak postigao je Pezzella u 82. minuti.

Minimalnu pobjedu ostvario je i Torino u dvoboju sa Bolognom.

Pobjedu domaćima donio je Berenguer u 11. minuti.

Ivan Jurić sa svojom je Veronom pobijedio na domaćem terenu Genou.

Završilo je 2:1, a Jurićeva momčad oba je gola zabila u drugom dijelu, nakon što su gosti poveli golom Sanabrie u 41. minuti.

Pajač je utakmicu pratio s klube Genoe.

Utakmice 19. kola: Udinese - Sassuolo 3:0 (Okaka 14, Sema 68, De Paul 90+1), Sampdoria - Brescia 5:1 (Linetty 34, Jankto 45+3, Quagliarella 69-11m, 90+2, Caprari 77/ Chancellor 12), Fiorentin - SPAL 1:0 (Pezzella 82), Torino - Bologna 1:0 (Berenguer 11), Verona - Genoa 2:1 (Verre 55-11m, Zaccagni 65/ Sanabria 41), Roma - Juventus 1:2 (Perotti 68-11m/Demirel 3, Ronaldo 10-11m)

Poredak: Juventus 48, Inter 46, Lazio 42, Atalanta 35, Roma 35, Cagliari 29,...