SERIE A

Milan Badelj isključen u pobjedi Fiorentine

Subota, 12. rujna 2015. 20:03 Napisao/la  SC

Utakmice 3. kola: Frosinone - Roma 0:2, Fiorentina - Genoa 1:0, Juventus - Chievo 1:1

Nogometaši Fiorentine minimalnim su rezultatom svladali Genou na domaćem terenu. Strijelac jedinog pogotka bio je Babacar u 60. minuti. Tri minute nakon vodstva drugi žuti karton zaradio je Milan Badelj te je preselio u svlačionicu. Nikola Kalinić u igru je ušao u 62. minuti, dok je Rebić utakmicu odgledao sa klupe Fiorentine.

FIORENTINA: Tatarusanu. Tomović, Astori, Alonso, Pasqual, Valero (80' Blaszczykowski), Badelj, Vecino, Bernardeschi, Babacar (65' Suarez), Rossi (62' Kalinić)

GENOA: Lamanna, Izzo, Burdisso, De Maio (Perotti), Cissokho, Rincon, Costa (55' Dzemaili), Laxalt, Capel (76' Lazović), Pandev, Ntcham

Roma se bez većih problema obračunala sa novim prvoligašem Frosinoneom.

Nogometaši Juventusa uspjeli su osvojiti samo bod u domaćem srazu sa Chievom. Bila je to još jedna predstava Juventusa za zaborav. Momačad iz Torina je sve do 83. minute gubila 1:0. Gosti su poveli golom Hetemaja u 5. minuti, a iako su domaći pokušavali Chievo je odolijevao pritiscima sve do osam minuta prije kraja. Cesar je skrivio jedanaesterac prekršajem nad Cuadradom, a najstrožu kaznu uspješno je izveo Dybala. Mario Mandžukić u igru je ušao u 73. minuti umjesto Morate.

JUVENTUS: Buffon, Caceres, Barzagli, Bonucci, Sandro, Hernanes, Marchisio (46' Pogba), Sturaro (65' Cuadrado), Pereyra, Morata (73' Mandžukić), Dybala

CHIEVO: Bizzarri, Frey, Gamberini (58' Dainelli), Cesar, Gobbi, Hetemaj, Rigoni, Castro, Birsa (73' Pepe), Paloschi, Meggiorini (66' Pinzi)

Utakmice 3. kola: Frosinone - Roma 0:2 (Falque 44', Iturbe 90'), Fiorentina - Genoa 1:0 (Babacar 60'), Juventus - Chievo 1:1 (Dybala 83'-11m/Hetemaj 5')