Serie A: Ibrahimović dvostruki strijelac u pobjedi, Gasperini pocrvenio

Utorak, 21. srpnja 2020. 21:29 Napisao/la  SC
Zlatan Ibrahmović

Dvama pogocima Zlatana Ibrahimovića nastavio je Milan seriju pozitivnih rezultata i borbu za europski plasman s Romom i Napolijem

Sve je riješeno do odmora, kada su se dogodila sva tri pogotka i crveni karton, u 7. minuti sudačke nadoknade Bourabia je brutalno startao na Rebića i dobio drugi žuti karton.

U drugom dijelu Milan je rutinski priveo kraju utakmicu bez puno uzbuđenja.

Pioli ovog puta nije izvadio Ibrahimovića: očito je dobro čuo što mu je Šveđanin rekao u zadnjoj utakmici protiv Bologna, kada ga je izvadio.

Ante Rebić također je odigrao cijelu utakmicu.

Atalanta je pobijedila Bolognu, koja se pokazala kao tvrdi protivnik.

Inače efikasna Atalanta do pobjede je stigla jednim pogotkom, Muriel (63) je odlučio pobjednika.

Utakmice je obilovala nervozom, trener Gasperini isključen je 36. minuti nakon dva žuta kartona, trener Mihajlović dobio je žuti karton.

Mario Pašalić igrao je prvo poluvrijeme, umjesto njega ušao je strijelac s povezom na glavi nakon što se ozlijedio kod kuće.

Boško Šutalo igrao je od 80. minute.

Utakmica 35. kola: Atalanta - Bologna 1:0 (Muriel 63), Sasuolo - Milan 1:2 (Caputo 42-11m/Ibrahimović 19, 45+2)

Poredak: Juventus 80 (34), Atalanta 74, Inter 72 (34), Lazio 69 (34), Milan 59, Roma 58 (34), Napoli 56 (34),...