Serie A: Marcelo Brozović asistirao, Ante Rebić igrao u porazu Milana

Subota, 13. svibnja 2023. 17:05 Napisao/la  SC

Marcelo Brozović igrao je u pobjedi protiv Sassuola, hrvatski veznjak asistirao je Lukakuu za drugi pogodak.

Trener Simone Inaghi poštedio je napore igrače koji su iznijeli najveći teret pobjede protiv Milana u Ligi prvaka.

Ante Rebić igrao je do 71. minute u porazu Milana od Spezije, nije igra Milana obećavajuća u završnici sezone.

Atalanta je drugim uzastopnim porazom paktično izgubila šanse plasirati se u Ligu prvaka, sada preostaje borba za europski plasman.

Nakon domaćega poraza od Juventusa, Atalanta je u 92. minuti izgubila utakmicu od Salernitane.

Mario Pašalić igrao je prvo poluvrijema za Atalantu, Domagoj Bradarić odigrao je cijelu utakmicu za Salernitanu.

Utakmice 35. kola: Salernitana - Atalanta 1:0 (Candreva 90+2), Spezia - Milan 2:0 (Wisniewski 75, Esposito 85), Inter - Sassuolo 4:2 (Lukaku 41, 89, Tressoldi 55-ag, L. Martinez 58/M. Henrique 63, Frattesi 77)