Serie A: Ivan Jurić ostvario četvrtu pobjedu, Igor Tudor pobijedio Juventus

Subota, 30. listopada 2021. 16:48 Napisao/la  SC
Tudor i Allegri nakon utakmice

Torino je uvjerljivo pobijedio Sampdoriju, Ivan Jurić ostvario je četvrtu pobjedu bez Marka Pjace i Josipa Brekala.

Od 67. minute Torino je igrao s igrače više, Silva je dobio crveni karton.

Verona je pobijedila Juventus, Igor Tudor ostvario je veliku pobjedu protiv bivšega kluba.

Utakmica je rješena u prvom dijelu dvama pogocima Simeonea, koji je definitivno raspršio Juventusove snove o Scudettu.

Nikola Kalinić ušao je umjesto dvostrukog strijelca Simeonea u 83. minuti, Ivor Pandur sjedio je na klupi.

Kalinić je propustio priliku ranije zaključiti utakmicu.

Atalanta i Lazio podijelili su bodove u derbiju 11. kola Serie A (2:2).

Momčad Gian Piera Gasperinija poraza se spasila pogotkom De Roona u četvrtoj minuti sudačke nadoknade vremena.

Mario Pašalić igrao je do 59. minute, kada je umjesto njega u igru ušao Malinovsky.

Utakmice 11. kola: Atalanta – Lazio 2:2 (Zapata 45+1, De Roon 90+4/Pedro 18, Immobile 74), Verona - Juventus 2:1 (Simeone 11, 14/McKennie 80), Torino - Sampdoria (Praet 17, Singo 52, Belotti 90+3)

Poredak: Napoli 28 (10), Milan 28 (10), Inter 21 (10),.... 7. Fiorentina 15 (10), 8. Verona 15, 9. Juventus 15, 10. Sassuolo 14 (10), 11. Torino 14,...