Serie A: Ivan Jurić ostao bez dva boda u 97., Inter preokrenuo u završnici, Ante Rebić načeo Romu

Nedjelja, 28. lipnja 2020. 19:13 Napisao/la  SC
Ivan Jurić
Ivan Jurić

Inter je u samom finišu utakmice uspio preokrenuti rezultat u Parmi, momčad Antonija Contea s distance prati dvoboj Juventusa i Lazija na vrhu ljestvice.

Igračima Intera posao je olakšao Kucka, koji je u 85. minuti dobio drugi žuti karton.

Marcelo Brozović nije igrao zbog ozljede.

Ivan Jurić ostao je bez dva boda u 97. minute, kada je Sassuolo pogotkom Rogerija izjednačio rezultat (3:3) uzbudljive utakmice.

Svih šest pogodaka dogodili su se u drugom dijelu.

Mario Pašalić igrao je do 61. minute u pobjedi Atalante u Udinama.

Ante Rebić opet je bio stijelac za Milan, hrvatski reprezentativac nastavio je golgetersku seriju u utakmici protiv Rome.

Milan je u drugom dijelu potpuno nadigrao Romu, Rebić je pogotkom u 76. minuti najavio početak kraja.

Rebić je pogodak postigao iz drugoga pokušaja, nakon što se lopta odbila od vratara Miraneta i vratnice.

Postigao je Rebić osam pogodaka za Milan, vodeći je klupski strijelac.

Utakmica 28. kola: Milan - Roma 2:0 (Rebić 76, Calhanoglu 89-11m), Napoli - SPAL 3:1 (Mertens 4, Callejon 36, Younes 78/Petagna 29), Sampdoria - Bologna 1:2 (Bonazzoli 88/Barrow 70-11m, Orsolini 75), Sassuolo - Verona 3:3 (Boga 53, 77, Rogerio 90+7/Lazović 51, Stepinski 57, Pessina 68), Udinese - Atalanta 2:3 (Lasagna 31, 87/Zapata 9, Muriel 71, 79), Parma - Inter 1:2 (Gervinho 15/de Vrij 84, Bastoni 87)

Poredak: Juventus 69, Lazio 65, Inter 61, Atalanta 57, Roma 48, Napoli 45, Milan 42