Serie A: Atalanta pobijedila u Firenzi nakon 28 godina, Badelj i Pašalić igrali

Subota, 08. veljače 2020. 16:59 Napisao/la  SC
Mario Pašalić (Atalanta)

Milan Badelj ušao je u 85. minuti s klupe u domaćem porazu njegove Fiorentine od Atalante za koju je do 64. minute igrao Mario Pašalić.

Pašalića je zamijenio igrač koji je zaslužan a pobjedu gostiju Malinovsky.

Iako su domaći poveli u 32. minuti golom Chiese, Atalanta je do pobjede došla zahvaljujući Zapati koji je izjednačio u 49. minuti te Malinovskom koji je pobjedu donio u 72. minuti

Prva je to pobjeda Atalante u Firenzi nakon 28 godina.

Sampdoria je slavila na gostovanju u Torinu.

Ranierijeva momčad pobijedila je 3:1, a sva tri gola zabili su u razmaku od devet minuta, od 70. do 79. minute nakon što je Torino poveo u 55.

Utakmice 23. kola: Fiorentina - Atalanta 1:2 (Chiesa 32/ Zapata 49, Malinovsky 72), Torino - Sampdoria 1:3 (Verdi 55/ Ramirez 70, 75, Quagliarella 79-11m)