Napoli golovima Cavanija i Hamšika nadvisio Palermo i učvrstio treću poziciju

Utorak, 01. svibnja 2012. 22:27 Napisao/la  SC

Momčad Napolija napravila je novi veliki korak prema Ligi prvaka, pobijedivši kod kuće Palermo 2:0 golovima Cavanija i Hamšika. Romi samo bod u gostima kod Chieva

Momčad Napolija napravila je novi veliki korak prema Ligi prvaka, pobijedivši kod kuće Palermo 2:0 u prva dva ogleda 36. kola talijanske Serie A. Napoli je do 15. ovosezonske pobjede stigao golovima Cavanija i Hamšika, koji su u prvih 35. minuta "slomili otpor" momčadi sa Sicilije. Cavani je 16. minuti realizirao najstrožu kaznu, da bi 19 minuta kasnije slovački reprezentativac potvrdio slavlje kojim su Napolitanci učvrstili treće mjesto na ljestvici.

U drugome dvoboju dana Roma je u Veroni odigrala neodlučeno bez golova sa Chievom.

Rezultati 36. kola: Napoli - Palermo 2:0 (Cavani 16-11m, Hamšik 35), Chievo - Roma 0:0