Kup: Bayern pobijedio Borussiju (D), Man. United ispao od drugoligaša

Srijeda, 20. prosinca 2017. 21:52 Napisao/la  SC
Bayern nastavio niz pobjeda

U engleskom Carabao kupu, Chelsea je na Stamford Bridgeu 2:1 pobjedom protiv Bournemoutha ostvario plasman u polufinale ovog natjecanja.

U drugoj utakmici Manchester United ispao je od drugoligaša Bristol Cityja koji je pobijedio (2:1) golom u posljednjoj minuti!

Zlatan Ibrahimović nosio je  kapetansku traku, u 12. minuti pogodio je vratnicu, a u 58. minuti postigao je pogodak iz slobodnog udarca.

Bayern je u osmini finala Kupa na Allianz Areni pobijedio Borussiju Dortmund sa 2:1.

U 12. minuti Boateng postiže prvu, u 40. minuti Müller postiža drugi pogodak.

U 77. minuti  Yarmolenko je smanjio rezultat, novi trener Borussije Peter Stöger doživio je prvi poraz.

Niko Kovač je sa svojim Eintrachtom iz Frankfurta gostovao kod drugoligaša Heidenheima.

Eintracht je poveo pogotkom Gaćinovića u 95. minuti, minutu kasnije izjednačio je Schnatterer.

Pobjedu gostima iz Frankfurta ipak donosi Haller u 110. minuti susreta.

U osmini finala talijanskog kupa Torino je na Olimpicu pobijedio Romu s 2:1 te se tako plasirao u daljnju fazu natjecanjima.

Roma je doživjela prvi poraz u domaćim natjecanjima nakon više od dva mjeseca, zadnji poraz doživjela je od Napolija u listopadu.

Torino je vodio 2:0 pogocima  De Silvestrija (39) i Edera (73).

Roma je uspijela smanjiti pet minuta prije isteka regularnog dijela susreta kada je lijepo pogodio Schick.

Juventus je pobijedio (2:0)  Genoe i ostvario plasman u četvrtfinale talijanskog kupa.

Mario Mandžukić nije igrao utakmicu koju su riješilia Dybala (42) i Higuain (76).

Marko Pjaca utakmicu je odgledao s klupe.

Atalanta je na domaćem terenu pobijedila Sassuolo rezultatom 2:1.

Za la deu su zabijali Corneluis (16.) i Toloi (33.), dok je gol gostiju djelo strijelca drugog gola za Atalantu. Toloi je autogol zabio u 74. minuti