Kup: Mario Mandžukić strijelac za Juventus, Marko Pjaca zaigrao nakon tri mjeseca

Srijeda, 11. siječnja 2017. 23:50 Napisao/la  SC

Nikola Kalinić i Milan Badelj igrali su u pobjedi Fiorentine protiv Chieva

Mario Mandžukić postigao je pogodak za Juventus u pobjedi (3:2) protiv Atalante u utakmici osmini finala talijanskog kupa.

Mandžukić je bio incijator akcije je Dybalin pogodak u 22. minuti.

Marko Pjaca igrao je zadnjih pola sata, mladi reprezentativac vratio se na teren nakon tromjesečnog izbivanja zbog ozljede.

Pjanić je donio pobjedu Juventusu u 75. minuti udarcem s bijele točke, D’Alessandro je skrivio prekršaj nad Lichtsteinerom.

Strijelci za Atalanatu bili su Konko (71) i Lath (81).

Nikola Kalinić i Milan Badelj igrali su u pobjedi Fiorentine protiv Chieva, strijelac jedinog pogotka bio je Bernardeschi iz kaznenog udarca u 93. minuti.

Kazneni udarac skrivio je Gobbi, koji je prekšajem zaustavio stijelca Bernardeschija.

Obje su momčadi utakmkicu završile s desetoricom igrača.

Chievo je cijelo drugo poluvrijeme igrao bez Radovanovića isključenog u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, dok je Fiorentina u 73. minuti ostala bez Zaratea.