Juventusu samo bod protiv Cagliarija, Udinese poražen u Genovi

Nedjelja, 15. siječnja 2012. 17:25 Napisao/la  I. V.

Udinese rijetko gubi, a još rijeđe prima pogotke. U Genovi je momčad Udinesea izgubila utakmicu, primivši čak tri pogotka u drugom poluvremenu

Juventus je osvojio samo bod protiv Cagliarija, a Udinese je doživio poraz Genovi! Najvažnija dva rezultata 18. kola Serie A izravno kroje vrh ljestvice, Juventus i Udinese su prvi pratitelji Milana.
Nakon što u sudačkoj nadoknadi vremena Krasić i Vidal  nisu iskoristili povoljne prilike za pobjedu, Juventus se morao zadovoljiti remijem protiv Cagliarija u utakmici tijekom koje je domaćin statistički bio daleko bolji protivnik. Nažalost za Juve, na kraju se broje golovi.
Udinese rijetko gubi, a još rijeđe prima pogotke. U Genovi je momčad Udinesea izgubila utakmicu, primivši čak tri pogotka u drugom poluvremenu. U 73. minuti Genoa je ostala s igračem manje (Rossi je isključen zbog prekršaja za kazneni udarac), Di Natale je udarcem s bijele točke smanjio na 3:2, ali igrači Udinesea do kraja utakmice nisu pronašli način svladati izvanrednog domaćeg vratara Freya.

Rezultati 18. kola Serie A: Genoa - Udinese 3:2 (Granqvist 49, Janković 50, Palacio 71/Ferronetti 14, Di Natale 75-11m), Juventus – Cagliari 1:1 (Vučinić 7/Cossu 47), Fiorentina – Lecce 0:1 (Di Michele 60-11m),  Cesena – Novara 3:1 (Muru 19, 39, Rinaudo 45-autogol/Morimoto 89), Parma – Siena 3:1 (Biabiany 23, Valiani 67, Giovinco 90+4/Grossi 69), Chievo – Palermo 1:0 (Sammarco 50), Lazio – Atalanta 2:0 (Hernanes 20 – 11m, Klose 90+1)
Poredak: Juventus 38, Milan 37 (-1), Udinese 35, Lazio 33, Inter 29 (-1), Roma (-1) i Napoli 27