Ante Rebić postigao prvi pogodak za Fiorentinu u kup-utakmici protiv Chieva

Četvrtak, 09. siječnja 2014. 01:04 Napisao/la  SC

Utakmica 1/8 kupa: Fiorentina – Chievo 2:0

Ante Rebić postigao je prvi pogodak za Fiorentinu. Rebić je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena udarcem glavom zatresao mrežu i postavio konačnih 2:0 za Fiorentinu u utakmici 1/8 Kupa protiv Chieva.

Rebić je konačno dobio priliku igrati od prve minute i pokazao da polako ističe vrijeme predviđeno za njegovu adaptaciju na talijanski nogomet.

FIORENTINA: Neto; Roncaglia, Rodriguez, Compper (Vecino 80), Tomovic; Ambrosini, Mati Fernandez, Borja Valero; Wolski (Pizarro 70), Rebic (Matos 64), Joaquin

CHIEVO: Silvestri; Cesar, Dainelli, Pamic (Drame 40), Sardo; Bentivoglio, Radovanovic, Hetemaj, Sestu (Thereau 54); Paloschi (Frey 71), Estigarribia

Utakmica 1/8 kupa: Fiorentina – Chievo 2:0 (Joaquin 29, Rebić 45+2)