ENGLESKO PRVENSTVO

Manchester Utd. preokretom stigao do vrha

Subota, 24. studenog 2012. 18:37 Napisao/la  SC

Utakmice 13. kola: Sunderland - WBA 2:4, Everton - Norwich 1:1, Manchester Utd - QPR 3:1

Nogometaši Manchester Uniteda ponovo su zasjeli na vrh engleske Premierlige nakon što su na Old Traffordu pobijedili "davljenika" Queens Park Rangers 3:1. Gosti su tijekom subote imenovali Harryja Redknappa (65) za novog menadžera, no trenerska promjena nije donijela ploda. Poveli su gosti u 52. minuti preko Jamieja Mackieja, da bi samo 12 minuta kasnije "crveni vragovi" izjednačili preko Evansa, te potom u sljedećih osam minuta golovima Fletchera i Hernandeza osvojili tri boda.

Everton je na svom Goodisonu remizirao s Norwichem (1:1). Nikica Jelavić igrao je svih 90 minuta za domaćina. Cijelu utakmicu odigrao je i Mladen Petrić čiji je Fulham izgubio na gostovanju kod Stoke Cityja.

Utakmice 13. kola: Sunderland - WBA 2:4 (Gardner 73, Sessegnon 87/Gera 30, Long 44, Lukaku 81-11m, Fortune 90), Everton - Norwich 1:1 (Naismith 12/Bassong 90), Manchester United - QPR 3:1 (Evans 64, Fletcher 68, Hernandez 72/Mackie 52), Stoke City - Fulham 1:0 (Adam 26), Wigan - Reading 3:2 (Jordi Gomez 58, 68, 90+2 / Morrison 35, Al Habsi 79-ag), Aston Villa - Arsenal 0:0