Nedjelja, 22. prosinca 2019. 16:53 Napisao/la  SC

Manchester United poražen od Watforda

Mateo Kovačić (Chelsea)

Manchester United dOživio je novi poraz, ovaj puta u gostima kod Watforda.

Domaći su zabili dva pogotka u četiri minute, prvo je Sarr pogodio u 50. nakon pogreške vratara De Gee, a zatim Deeney četiri minute kasnije sa bijele točke.

Kazneni udarac iznudio je Sarr nakon što ga je srušio Wan-Bissaka.

Mateo Kovačić je bio asistent Willianu kod vodećeg pogotka Chelsea u 12. minuti.

Willian je drugi pogodak zabio sa bijele točke u četvrtoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela.

Tottenham je u 62. minuti ostao bez Son Heung-Mina koji je zaradio crveni karton

Kovačić je izašao u 68. minuti.

Utakmice 18. kola:  Watford - Manchester United 2:0 (Sarr 50, Deeney 54-11m), Tottenham - Chelsea 0:2 (Willian 12, 45+4-11m)

Poredak: Liverpool 49 (17), Leicester 39, Manchester City 38, Chelsea 32, Sheffield Utd 28....