Premierliga: West Ham uspješniji u londonskom derbiju, pobjeda Wolvesa, remi Southamptona

Subota, 27. travnja 2019. 16:09 Napisao/la  SC
Michail Antonio (West Ham)

West Ham je minimalno pobijedio Tottenham u londonskom derbiju.

Spurse su na njihovom novom stadionu pobijedili gradski rivali te su upisali prvi poraz otkako su dobili novi, milijardu eura vrijedan dom.

S druge strane, West Ham je prekid serije od četiri uzastopne utakmice bez pobjede dočekao na najslađi način - pobjedom protiv ljutog gradskog rivala kojeg je doveo u opasnost da možda ostane i bez Lige prvaka.

Nije bilo previše uzbuđenja tijekom 90 minuta, ali u drugom dijelu objes u momčadi djelovale aktivnije.

U 67. minuti Arnautović je ubacio, a Michail Antonio primio loptu prsima pa iz prve fantastičnim volejem realizirao priliku i donio pobjedu gostima.

Utakmice 36. kola: Tottenham - West Ham 0:1 (Antonio 67), Crystal Palace - Everton 0:0, Watford - Wolves 1:2 (Gray 49/ Jimenez 41, Jota 77), Southampton - Bournemouth 3:3 (Long 12, Ward-Prowse 55, Targett 67/ Gosling 20, Wilson 32, 86), Fulham - Cardiff 1:0 (Babel 79), Brighton - Newcastle 1:1 (Gross 75/ Perez 18)