PREMIERLIGA

Slaven Bilić doživio novi poraz na klupi West Hama

Subota, 22. kolovoza 2015. 17:58 Napisao/la  SC

West Ham je kod kuće poražen od novog premierligaša Bournemoutha rezultatom 4:3

Čak sedam golova vidjelo je 35.000 gledatelja na Upton Parku u Londonu, ali na žalost po njih čak četiri u vlastitoj mreži. Slaven Bilić pao je na još jednom ispitu u ulozi favorita, Bournemouth, donedavni drugoligaš slavio je 4:3 protiv West Hama.

Da to neće biti novi dan iz snova za bivšeg hrvatskog izbornika naznačio je Callum Wilson koji je do 28. minute već dva puta tresao mrežu čekićara. Nada je stigla u 48. minuti kada je Joshua King napravio prekršaj u svom šesnaestercu, a siguran s bijele točke bio je Mark Noble.

Za konačno ludilo pobrinuo se Cheikhou Kouyate koji je izjednačio u 53. minuti, međutim Marc Pugh (66.) i Callum Wilson (79.) ponovno kompliciraju stvari za Bilića, pa je gol Modibo Maige u 83. minuti bio - tek za statistiku.

West Ham - Bournemouth 3:4 (Noble 48-11m, Kouyate 53, Maiga 83/Wilson 11, 28, 79-11m, Pugh 66)

WEST HAM: Randolph - Jenkinson, Reid, Ogbonna (35 Tomkins), Cresswell - Noble, Obiang, Kouyate - Payet, Nolan (46 Jarvis) - Sakho (73 Maiga)

BOURNEMOUTH: Boruc - Francis, Elphick, Cook, Daniels - Ritchie (90 Smith), O'Kane, Surman, Gradel (85 Gosling) - Wilson, King (51 Pugh)

Ostali rezultati 3. kola: Crystal Palace - Aston Villa 2:1 (Dann 71, Sako 88/Souare 77-ag), Leicester - Tottenham 1:1 (Mahrez 82/Alli 81), Norwich - Stoke 1:1 (Martin 28/Diouf 11), Sunderland - Swansea 1:1 (Defoe 62/Gomis 45)