Premierliga: Manchester City nezadrživo grabi prema tituli, Tottenham niže poraze

Nedjelja, 21. veljače 2021. 16:08 Napisao/la  SC
Maleni Sterling nadvisio obranu Arsenala

Kada je Sterling udarcem glavom u 2. minuti doveo Manchester City u vodstvo, nije se moglo pretpostaviti da je utakmica odlučena.

Pep Guardiola pobijedio je bivšega pomoćnika Mikela Artete na klupi Arsenala, Manchester City ostvario je 18. pobjedu zaredom, 13. zaredom u Premierligi!

Leicester nastavlja borbu za mjesto doprvaka, koja je davno postala zanimljivija od borbe za prvaka.

Manchester United je na Old Traffordu svladao Newcastle.

Nogometaši West Hama nastavili su s odličnim igrama ove sezone, u 25. kolu Premierlige na domaćem su terenu pobijedili Tottenham 2:1.

Domaćini su poveli već u petoj minuti (Antonio), drugi pogodak pao je odmah na otvaranju drugog dijela.

Joseu Mourinhu definitivno slijede neizvjesni dani na klupi lonodnske momčadi, jedino ga čvrsti ugovor još uvijek održava na klupi Tottenhama, koji je s vrha Premierlige potonuo do sredine ljestvice.

Tottenhamu je ovo četvrti poraz u posljednjih pet utakmica.

Utakmice  25. kola: West Ham – Tottenham 2:1 (Antonio 5, Lingard 47/Lucas 64). Aston Villa - Leicester 1:2 (Traore 48/Maddison 19, Barnes 23), Arsenal - Manchester City 0:1 (Sterling 2), Manchester United - Newcastle 3:1 (Rashford 30, James 57, Fernandes 75/Saint-Maximin 36).

Poredak: Manchester City 59, Leicester 49, Manchester United 49, West Ham 45, Chelsea 43, Liverpool 40...