ENGLESKO PRVENSTVO

Wenger doživio novi poraz, Bilić izgubio od prvaka

Subota, 18. ožujka 2017. 15:16 Napisao/la  SC

Utakmice 27. kola: WBA - Arsenal 3:1, Stoke  - Chelsea 1:2, West Ham - Leicester 2:3

Slaven Bilić izbjegao je rezultatsku katastrofu, ali nije morao izbjeći poraz (2:3) protiv aktualnog prvaka koji se preporodio otkada je otišao Claudio Ranieri.

Već u 38. minuti Leicester je vodio 3:0 protiv West Hama, koji se uspio vratiti u utakmicu zadnjih pola sata.

Međutim, West Ham ove sezone ne postiže pogotke u završnicama utakmica kao prošle sezone.

Chelsea je pobijedio Stoke pogotkom Cahilla u 87. minuti, nastavlja se pozitivan niz momčadi Antonija Contea.

Arsene Wenger na kraju sezone odlazi nakon 20 godina iz Arsenala, ali se čini da odlazak neće biti upamćen po dobru.

Arsenal je opet doživio poraz kojim se još više udaljio od zone Liga prvaka.

Na igrače Arsenala očito je počeo djelovati sindrom trenera na odlasku, Wenger je u njihovim očima davno izgubio autoritret kao bivši trener.

Protiv Wengera su se okrenuli navijači koji traže njegov odlazak prije kraja sezone.

Utakmice 27. kola: West Brom - Arsenal 3:1 (Dawson 12, 75, Robson-Kanu 55/Sanchez 15), C. Palace - Watford 1:0 (Deeney 68-ag), Everton - Hull 4:0 (Calvert-Lewin 9, Valencia 78, Lukaku 90+1, 90+4), Stoke  - Chelsea 1:2 (Walters 38-11m/Willian 13, Cahil 87), Sunderland - Burnley 0:0, West Ham - Leicester 2:3 (Lanzini 20, Ayew 63/Mahrez 5, Huth 7, Vardy 38)