Premierliga: Chelsea pobijedio Manchester Utd, Manchester City nadigrao Arsenal

Nedjelja, 05. studenog 2017. 14:59 Napisao/la  SC

Utakmice 11. kola: Tottenham - Crystal Palace 1:0, Manchester City - Arsenal 3:1

Morata postigao jedini pogodak

U derbiju kola Chlesea je pobijedio Man. United pogotkom Morate, Jose Mourinho doživio je drugi poraz u sezonu.

Momčad aktualnog prvaka pokazala je da nije za otpis, zakomplicirala se borba za prvog pratitelja Manchester Cityja.

Nikola Vlašić nije bio u sastavu Evertona, koji je pobijedio pogotkom iz kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi.

Nogometaši Tottenhama pobijedili su minimalnim rezultatom Crystal Palace.

Jedini pogodak djelo je Heung-Min Sona u 64. minuti.

Crystal Palace imao je uoči pogotka domaćih nekoliko sjajnih prilika, kada je Zaha u 64. minuti pucao zamalo pored gola ili pokušaj glavom Milivojevića u 60. koju je obranio Gazzaniga.

Manchester City uvjerljivo je nadigrao Arsenal na domaćem terenu.

Domaći su poveli već u 19. minuti pogotkom de Bruynea na asistenciju Fernandinha.

U petoj minuti drugog dijela Monreal je skrivio kazneni udarac, a siguran izvođač bio je Aguero.

Gosti su smanjili zahvaljujući Lacazetteu u 65. minuti kojemu je asistent bio Ramsey.

No, nije bilo dugo nade za Arsenal jer već devet minuta kasnije Gabriel Jesus postavlja konačan rezultat.

Utakmica 11. kola: Chelsea - Manchester United 1:0 (Morata 55), Everton - Watford (Niasse 67, Calvert-Lewin 74, Baines 90+1-11m/Richarlison 46, Kabasele 64), Tottenham - Crystal Palace 1:0 (Son Heung-Min 64), Manchester City - Arsenal 3:1 (de Bruyne 19, Aguero 50-11m, Gabriel Jesus 74/  Lacazette 65)