Premierliga: Tottenham i Manchester United podijelili bodove

Petak, 19. lipnja 2020. 23:12 Napisao/la  SC

Igrači Manchester Uniteda igrali u dresovima na kojima je pisalo Black Lives Matter čime su se pridružili globalnom pokretu

Pogba i Fernandes donijeli bod

Jose Mourinho u prvoj utakmici u nastavku sezone nije uspio pobijediti momčad bivšega kluba, Tottenham i Manchester odigrali su utakmicu bez pobjednika.

U prvom dijelu Tottenham je bio nešto bolji, Bergwijn je donio prednost kada je pobjegao obrani gostiju.

U drugom dijelu Manchester United nametnuo se domaćinu, kako je vrijeme odmicalo, pritisak je bio sve veći.

U 80. minuti Pogba je majstorski iznudio kazneni udarac u duelu s Dierom, Fernandes je izjednačio.

U 90. minuti sudac je dosudio još jedan kazneni udarac za Manchester United, koji je VAR poništio.

Manchester je trenutačno peti, a Tottenham osmi.

Igrači Manchester Uniteda igrali su u dresovima na kojima je pisalo "Black Lives Matter" čime se klub uključio u globalni pokret protiv rasizma.

Utakmice 30. kola: Norwich - Southampton 0:3 (Ings 49, Armstrong 54, Redmond 79), Tottenham - Mancester United 1:1 (Bergwijn 27/Fernandes 81-11m)