Slaven Bilić pobijedio pogotkom u 90. minuti

Subota, 30. rujna 2017. 15:23 Napisao/la  SC

Guardiola nadigrao Contea u Londonu

Slaven Bilić

U derbiju igranom u Londonu, Manchester City pobijedio je Chelsea pogotkom de Bruynea u 67. minuti.

Slaven Bilić napokon je imao malo sportske sreće, West Ham je pobijedio pogotkom Sakha u 90. minuti.

Da nije, opet bi se po naslovnicama vrtjela imena potencijalnih nasljednika menadžera West Hama.

Manchester United gazi svih redom, Jose Mourinho složio je moćni nogometni stroj koji napokon radi onako kako on hoće.

Protiv novaka u ligi, momčadi Huddersfielda, gostujući Tottenham je riješio pitanje pobjednika nakon samo 23. minute kada je svoj drugi pogodak postigao Harry Kane.

Za konačnih 4:0 zaslužan je Sissoko pogotkom u sudačkoj nadoknadi.

Utakmice 7. kola: Bournemouth - Leicester 0:0, Man. Utd. - C. Palace 4:0 (Mata 3, Fellaini 35, 49, Lukaku 86), Stoke - Southampton 2:1 (Diouf 40, Crouch 85/Yoshida 75), WBA - Watford 2:2 (Rondon 18, Evans 21/Doucoure 37, Richarlison 90+5), West Ham - Swansea 1:0 (Sakho 90) Huddersfield – Tottenham 0:4 (Kane 9, 23, Davis 16, Sissoko 90+1), Chelsea - Manchester City 0:1 (de Bruyne 67).