Premierliga: Bilićev treći uzastopni poraz, Sterling donio pobjedu Cityju u 97. minuti

Subota, 26. kolovoza 2017. 16:09 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola: Bournemouth - Mancester City 1:2

Slaven Bilić

Manchester United uspio je slomiti otpor Leicestera u završnici utakmice, navijačima na Old Traffordu laknulo je tek kada je Rashford u 70. minuti zatresao mrežu gostiju.

Lukaku u 52. minuti nije iskoristio kazneni udarac, izgleda da je dolaskom Zlatana Ibrahimovića počeo gubiti sigurnost.

West Ham doživio je treći poraz, Slavenu Biliću nije bilo lako nakon 0:3 u Newcastleu.

Tri utakmice, nula bodova, gol-razlika 2:10...

Manchester City ostvario je pobjedu protiv Bournemoutha u 97. minuti pogotkom Sterlinga.

Dramatična utakmica s čak 11 minuta sudačke nadoknade ipak će ostati upamćena po fantastičnom pogotku Danielsa za vodstvo domaćina.

Nije jasno zašto je sudac nadoknadio 11 minuta nakon što je pokazao da se igra pet minuta nadoknade, ali je jasno da je time spasio Pepa Guardiolu.

Sterling je opet bio čovjek odluke, Manchester je osvojio tri boda iako je iskazao dosta slabosti.

Nakon pogotka Sterling je dobio drugi žuti karton zbog toga što je s navijačima proslavljao pobjedu.

Utakmice 3. kola: Bournemouth - Mancester City 1:2 (Daniels 13/Gabriel Jesus 21, Sterling 90+7), C. Palace - Swansea 0:2 (Abraham 44, Ayew 48), Huddersfield - Southampton 0:0, Newcastle - West Ham 3:0 (Joselu 36, Clark 72, Mitrović 86), Watford - Brgihton 0:0, Manchester United - Leicester 2:0 (Rashford 70, Fellaini 82)