Subota, 25. studenog 2017. 17:57 Napisao/la  SC

Mohamed Salah (Liverpool)

Liverpool i Chelsea podijelili su bodove u derbiju. Sve najvažnije dogodilo se u zadnjih pola sata susreta.

Domaći su poveli pogotkom Salaha u 65. minuti.

Chelsea je izjednačio u 85. minuti zahvaljujući Willianu.

Nogometaši Manchester Uniteda minimalnims u rezultatom slavili u dvoboju sa Birghtonom.

Pobjedu domaćima donio je Dunk autogolom u 66. minuti.

Tottenham i WBA podijelili su bodove.

Rondon je doveo goste u vodstvo već u 4. minuti, a izjednačenje je domaćima donio Kane u 74. minuti.

Utakmice 17. kola: Crystal Palace - Stoke 2:1 (Loftus-Cheek 56, Sako 90+2/ Shaqiri 53), Manchester United - Brighton 1:0 (Dunk 66-ag), Newcastle - Watford 0:3 (Hughes 19, Yedlin 45+1 ag., Gray 63), Swansea - Bournemouth 0:0, Tottenham - WBA 1:1 (Kane 74/ Rondon 4), Liverpool - Chelsea 1:1 (Salah 65/ Willian 85)